Zamjenik Puharić povodom Vaskrsa na prijemu Srpskog građanskog vijeća – Pokret za ravnopravnost u BiH
Povodom obilježavanja pravoslavnog Vaskrsa, Srpsko građansko vijeće – Pokret za ravnopravnost u Bosni i Hercegovini upriličilo je danas prijem kojem su prisustvovale brojne zvanice iz javnog, političkog i društvenog života.
Domaćin prijema Dragan Stevanović, predsjednik SGV – Pokret za ravnopravnost u BiH poželio je dobrodošlicu, istaknuvši značaj njegovanja međusobnog poštovanja, razumijevanja i tolerancije među narodima u Bosni i Hercegovini.
Među zvanicama je bio i zamjenik gradonačelnika Sarajeva Predrag Puharić, koji je ovom prilikom uputio čestitku i naglasio važnost zajedništva i očuvanja multietničkog duha Sarajeva.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Grad Sarajevo dio globalne Urban95 mreže: Nova znanja z...
- 21 Jul, 2026
Sarajevo jača urbane politike prilagođene djeci i porodicama
Gradonačelnik Samir Avdić dočekao srebrne heroje iz Kin...
- 18 Jul, 2026
Doček reprezentativaca BiH u sjedećoj odbojci
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo
Tue Jul, 2026