„Sarajevo, ljubavi moja“: Avdić na zajedničkom koncertu učenika glazbenih škola KS

„Sarajevo, ljubavi moja“: Avdić na zajedničkom koncertu učenika glazbenih škola KS
  • 03 Apr, 2024

Drugi zajednički koncert učenika glazbenih škola KS i izložba likovnih radova simboličnog naziva „Sarajevo, ljubavi moja“ upriličeni su danas u Domu oružanih snaga Bosne i Hercegovine.

Sarajevsku mladost i nazočne goste pozdravio je zamjenik gradonačelnice, Samir Avdić.

Ističe zadovoljstvo činjenicom da obilježavanje 6. travnja - Dana grada, počinje upravo umjetnošću, s najmlađim sugrađanima.

„Najbolji način da proslavimo ovaj važan nadnevak u povijesti bosanskohercegovačke prijestolnice je s vama, našom mladošću. Za vas radimo i gradimo, vama u nasljedstvo ostavljamo grad okrenut Europi i cijelom svijetu. Budite ponosni na svoje Sarajevo, na svoju domovinu, ovdje ponesite titule akademskih građana i gradite uspješne karijere“, poručio je zamjenik gradonačelnice.

Osim Avdića, nazočnima su se u ulozi domaćina obratile i ministrica za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo Naida Hota-Muminović, te ravnateljica Instituta za razvoj predsveučilišnog obrazovanja KS, Senada Salihović.

Podijeli:

Najnoviji sadržaj