Gradonačelnik Avdić posjetio Udrugu „Pomozi.ba“
Gradonačelnik Sarajeva Samir Avdić, posjetio je danas prostorije Udruge „Pomozi.ba“.
Udruga koja je proglašena od posebnog značaja za Grad Sarajevo, nastavlja svoju humanitarnu misiju, u kojoj, ističe Avdić, ima punu potporu aktualne gradske administracije.
Osnivač Elvir Karalić, Adnan Tatarević, predsjednik Udruge i projekt menadžer Jasmin Ligata, dočekali su gradonačelnika Avdića, uz zahvalu na dosadašnjoj vrlo uspješnoj i produktivnoj suradnji koja će, na obostrano zadovoljstvo, biti dodatno intenzivirana.
Podsjetili su se na nedavno realiziranu akciju Grada i „Pomozi.ba“, kada su osigurani troškovi za potporu roditeljima djece s autizmom kroz financiranje boravka djece u vrtiću i produženom boravku u Centru „Vladimir Nazor“ – Vrtić „More nade“.
Podsjetimo, osnivač Karalić dobitnik je nagrade Grada Sarajeva „Graham Bamford“ za izuzetnu građansku hrabrost, solidarnost, humanost i altruizam.
Današnji datum, 8. listopad, obilježava se kao Svjetski dan humanitarnih akcija.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Dan koji Sarajevo nikada neće zaboraviti: 33 godine od...
- 22 Jul, 2026
Najduža opsada jednog glavnog grada u savremenoj historiji
Grad Sarajevo dio globalne Urban95 mreže: Nova znanja z...
- 21 Jul, 2026
Sarajevo jača urbane politike prilagođene djeci i obiteljima
Gradonačelnik Samir Avdić dočekao srebrne heroje iz Kin...
- 18 Jul, 2026
Doček reprezentativaca BiH u sjedećoj odbojci
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo
Wed Jul, 2026
Wed Jul, 2026