Zamjenica Džehverović otvorila 3. Međunarodni festival dječje glazbe Sarajevo „Kids star“
Zamjenica gradonačelnika Sarajeva Mirela Džehverović večeras je u Domu mladih svečano otvorila treće izdanje Međunarodnog festivala dječje glazbe Sarajevo „Kids Star“.
Uz riječi dobrodošlice sudionicima ovog jedinstvenog glazbenog događaja, Džehverović je, podsjetivši na stihove pjesme „Vezeni most“ naše pjesnikinje Nasihe Kapidžić-Hadžić, poručila „neka ovaj festival bude vaš most, prijateljstva“.
„Draga djeco, ovaj festival je povod, ali prava nagrada su nova poznanstva i nova lica koja ćete sresti! Neka pjesma bude povod vašeg prijateljstva. Želimo vam da se družite, da putujete zajedno u svijet glazbe i da ponesete uspomene koje će trajati dugo“ kazala je Džehverović
Međunarodni festival „Kids Star“, održan u organizaciji Udruge „Artista“, a uz potporu Grada Sarajeva, okupio je mlade glazbene talente iz Bosne i Hercegovine i regije, pružajući im prostor da pokažu svoje umijeće, ali i da kroz glazbu ostvare nova prijateljstva i upoznaju različite kulture.
Tijekom dva festivalska dana, sudionici su, osim nastupa, pohađali glazbene i plesne radionice, uživali u disco partyju te imali priliku upoznati kulturno-povijesne znamenitosti Sarajeva.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Zamjenik Puharić na otvorenju 3. Međunarodnog sajma gra...
- 02 Jun, 2026
Trodnevni skup u prostoru Centar Skenderija
Grad Sarajevo: Radovi na tekućem održavanju spomenika V...
- 02 Jun, 2026
Vrijednost ugovorenih radova iznosi 105.051,96 KM sa PDV-om
Svečani koncert Sarajevske filharmonije u Vijećnici 5....
- 02 Jun, 2026
Jedinstven umjetnički doživljaj
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo
Tue Jun, 2026