Gradonačelnik Skaka poželio uspješan početak nove školske godine
Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka posjetio je danas Osnovnu školu „Nafija Sarajlić“ i tom prigodom poželio učenicima, a posebno prvašićima, sretan i uspješan početak nove školske godine.

“Pred vama je najuzbudljivije razdoblje vašeg života koje nikada nećete zaboraviti. Smjelim koracima krenite u osvajanje novih vještina, u stjecanje novih znanja, postavljajte očekivana i manje očekivana pitanja… Čvrsto vjerujem da će svatko od vas ponaosob sutra mijenjati budućnost našeg grada i domovine nabolje”, istaknuo je Skaka.

Gradonačelnik je uputio riječi potpore učiteljima i nastavnicima, naglašavajući njihovu odgovornu i dragocjenu zadaću da svoja znanja s ljubavlju i strpljenjem prenose novim naraštajima.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Grad Sarajevo dio globalne Urban95 mreže: Nova znanja z...
- 21 Jul, 2026
Sarajevo jača urbane politike prilagođene djeci i porodicama
Gradonačelnik Samir Avdić dočekao srebrne heroje iz Kin...
- 18 Jul, 2026
Doček reprezentativaca BiH u sjedećoj odbojci
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo
Tue Jul, 2026