Federalni stožer civilne zaštite i Krizni stožer Federalnog ministarstva zdravstva i dalje pomno prate epidemiološku situaciju
Federalni stožer civilne zaštite i Krizni stožer Federalnog ministarstva zdravstva zaduženi su da i dalje prate i procjenjuju stanje epidemiološke situacije na području Federacije i na toj osnovi utvrđuju mjere i aktivnosti na sprječavanju širenja koronavirusa.
Federalna uprava civilne zaštite zadužena je i da, u slučaju potrebe, stavi na raspolaganje snage i sredstva iz sastava odgovarajućih federalnih specijaliziranih jedinica civilne zaštite i službi zaštite i spašavanja Federacije BiH.
Vlada je zadužila rukovoditelje tijela uprave i upravnih organizacija Federacije BiH i kantona, odnosno rukovoditelje općinskih/gradskih službi za upravu da, u okviru svoje redovne djelatnosti, obavljaju i dodatne poslove koji se odnose na otklanjanje posljedica nastalih djelovanjem nesreće.
Vlada Federacije BiH je Odluku o proglašenju nesreće uzrokovane pojavom koronavirusa na području Federacije BiH donijela na 214. sjednici održanoj 16. ožujka 2020., saopćeno je iz Ureda Vlade FBiH za odnose s javnošću.
Pogledajte VIDEO
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Zamjenik Puharić na otvorenju 3. Međunarodnog sajma gra...
- 02 Jun, 2026
Trodnevni skup u prostoru Centar Skenderija
Grad Sarajevo: Radovi na tekućem održavanju spomenika V...
- 02 Jun, 2026
Vrijednost ugovorenih radova iznosi 105.051,96 KM sa PDV-om
Svečani koncert Sarajevske filharmonije u Vijećnici 5....
- 02 Jun, 2026
Jedinstven umjetnički doživljaj
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo
Tue Jun, 2026