Obilježena godišnjica ubojstva obitelji Tatarević i Dragnić u ulici Musala
Polaganjem cvijeća i odavanjem počasti, danas je u ulici Musala broj 1 obilježena godišnjica ubojstva obitelji Tatarević i Dragnić. Tim povodom, u ime Grada Sarajeva, gradski vijećnik Alija Hodžić odao je počast i položio cvijeće na mjesto stradanja.
Na današnji dan 1994. godine od granate ispaljene s agresorskih položaja ubijeno je šest članova obitelji Tatarević i Dragnić, među kojima i dvoje djece.
Tog tragičnog dana život su izgubili Asja i Nadan Tatarević, njihova majka Dženana, otac Adnan, te Nadžija i Veseljko Dragnić, dok je teško ranjen Mensur Dragnić.
Obilježavanju tužne godišnjice nazočili su članovi obitelji ubijenih te predstavnici Udruge roditelja ubijene djece opkoljenog Sarajeva 1992.-1995. i Općine Centar.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Program obilježavanja 130 godina Vijećnice krunisan sve...
- 05 Jun, 2026
U organizaciji Grada Sarajeva i JP Sarajevo
Zamjenik Puharić na otvorenju izložbe „Izgrađeni okoliš...
- 05 Jun, 2026
Postavka u Zemaljskom muzeju do 30. juna
Zamjenik gradonačelnika Puharić u posjeti EUFOR-ovoj ba...
- 05 Jun, 2026
Na poziv komandanta EUFOR-a u BiH
Пухарић отворио 3. међународни дјечији фудбалски турнир...
- 04 Jun, 2026
Више од 3.000 дјеце из десет земаља
Puharić na 5. Sarajevo Photography Festivalu: Sarajevo...
- 04 Jun, 2026
Svečanost u Narodnom kazalištu
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo
Fri Jun, 2026