Gradonačelnik Sarajeva Ivo Komšić poziva najmlađe sugrađane na koncert zagrebačkog dječjeg zbora „Klinci s Ribnjaka“ 4. svibnja u Domu mladih

Gradonačelnik Sarajeva Ivo Komšić poziva najmlađe sugrađane na koncert zagrebačkog dječjeg zbora „Klinci s Ribnjaka“ 4. svibnja u Domu mladih
  • 28 Apr, 2016

Gradonačelnik Sarajeva prof. dr. Ivo Komšić poklanja našim najmlađim sugrađanima koncert zagrebačkog dječjeg zbora „Klinci s Ribnjaka“, koji će se održati u srijedu, 4. svibnja u 17 sati u Domu mladih na Skenderiji.

Uz poznate hrvatske pjevače, nastupit će Adnan i Tarik, mladi pjevači iz Sarajeva koji su popularnost stekli sudjelujući na showu X Factor.

Pozivamo djecu Sarajeva da nazoče ovom glazbenom događaju i tako doprinesu veseloj i drugarskoj atmosferi u Dancing dvorani Doma mladih. Ulaz za sve posjetitelje je besplatan!

Koncert u Sarajevu bio bi sedmi po redu iz ciklusa „Djeca Hrvatske djeci Europe“ koji je započeo 2011. godine, a u sklopu kojeg su Klinci s Ribnjaka nastupali u Ljubljani, Rimu, Beču, Budimpešti, Pragu i Prištini. Sarajevski koncert organizira Grad Sarajevo u suradnji s Gradom Zagrebom i Veleposlanstvom Republike Hrvatske u BiH.

Molimo da Vaš novinar i snimatelj/fotograf zabilježe ovaj događaj, te da putem Vaše medijske kuće pozovete djecu Sarajeva na koncert koji će u 90 minuta pružiti dobru zabavu.

NAPOMENA: Ovaj hrvatski najpoznatiji i najnagrađivaniji dječji zbor ime je dobio po prekrasnom parku Ribnjaku koji se nalazi u srcu Zagreba. Mnoge generacije su uz pjesmu i ples odrastale u zboru, koji djeluje već 31 godinu, uz osnivačicu i voditeljicu Nensi Atanasov Premelč. Klinci s Ribnjaka su ukupno osvojili 12 porina i do sada objavili 30-tak diskografskih izdanja.

 

Podijeli:

Najnoviji sadržaj