Veleposlanik Palestine s gradonačelnikom Skakom razgovarao o organizaciji izložbe slika palestinskih likovnih umjetnika u Sarajevu
Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka upriličio je prijem za veleposlanika Palestine u BiH NJ.E. Rezeqa Namoora i prvog savjetnika Veleposlanstva Mohammeda Hammada.
Sugovornici su se osvrnuli na dugogodišnje prijateljstvo i dosadašnju uspješnu suradnju između Bosne i Hercegovine i Palestine, te istaknuli da postoji veliko međusobno razumijevanje s obzirom na sličnost između te dvije države.

Veleposlanik Namoor upoznao je gradonačelnika Sarajeva s trenutno teškom situacijom u Palestini kroz koju prolazi palestinski narod.
Obje strane izrazile su spremnost za unaprjeđenje suradnje u različitim područjima kroz određene projekte, pri čemu je veleposlanik Namoor predložio da se u skoroj budućnosti u Sarajevu i nekim drugim bh. gradovima održi izložba slika svjetski poznatih likovnih umjetnika iz Palestine.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Zamjenik gradonačelnika Puharić u posjeti EUFOR-ovoj ba...
- 05 Jun, 2026
Na poziv komandanta EUFOR-a u BiH
Пухарић отворио 3. међународни дјечији фудбалски турнир...
- 04 Jun, 2026
Више од 3.000 дјеце из десет земаља
Puharić na 5. Sarajevo Photography Festivalu: Sarajevo...
- 04 Jun, 2026
Svečanost u Narodnom kazalištu
Zamjenik Puharić na otvorenju 3. Međunarodnog sajma gra...
- 02 Jun, 2026
Trodnevni skup u prostoru Centar Skenderija
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo