Градско вијеће Града Сарајева 28. октобра разматра Нацрт буџета за 2021. годину
Градско вијеће Града Сарајева ће на сједници 28. октобра разматрати Нацрт буџета Града Сарајева за 2021. годину, а који износи 16.071.784 КМ.
На истој сједници биће разматран и Нацрт одлуке о извршењу буџета Града Сарајева за 2021. годину.
На дневном реду је и Приједлог Одлуке о именовању Одбора за додјелу „Шестоаприлске награде Града Сарајева“ у 2021. години, о додјели признања „Почасни грађанин Града Сарајева“ (Желимир Алтарац Чичак).
Посланици ће разматрати и Приједлог Одлуке о именовању Комисије за додјелу у закуп пословних просторија и гаража Града Сарајева.
За сједницу је припремљен и Извјештај о примјени Одлуке о употреби грба, имена и истицању заставе Града Сарајева, као и Нацрт програма подизања споменика и умјетничких скулптура од значаја за Град Сарајево којима је Град Сарајево инвеститор за 2021. годину.
Како је из Градског вијећа најављено, пред вијећницима је и неколико информација, и то о раду и пословању ЈП “Олимпијски базен Отока”, ЈУ “Музеј савремене умјетности АРС АЕВИ Сарајево”/”Градски музеји”, те и Информација о сарадњи и односима органа Града Сарајева са вјерским заједницама и црквама, саопштено је из ГВ Града Сарајева.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Sarajevo proglašeno najboljom svjetskom destinacijom za...
- 08 Jun, 2026
Prema izboru magazina National Geographic
Gradonačelnik Avdić u Vijećnici ugostio učesnike progra...
- 06 Jun, 2026
Grad Sarajevo podržao projekat
Program obilježavanja 130 godina Vijećnice krunisan sve...
- 05 Jun, 2026
U organizaciji Grada Sarajeva i JP Sarajevo
Zamjenik Puharić na otvorenju izložbe „Izgrađeni okoliš...
- 05 Jun, 2026
Postavka u Zemaljskom muzeju do 30. juna
Zamjenik gradonačelnika Puharić u posjeti EUFOR-ovoj ba...
- 05 Jun, 2026
Na poziv komandanta EUFOR-a u BiH
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo