Доградоначелница Маргетић примила предсједника Општине Улцињ, Омера Бајрактарија
Замјеница градоначелнице Града Сарајева Ања Маргетић и предсједник Општине Улцињ Омер Бајрактари, током данашњег састанка у Вијећници, најавили су успостављање сарадње два града.
Такође су се сложили да постоје сви предуслови за размену идеја и иницијатива на конкретним пројектима у области туризма, културе, очувања културно-историјског насљеђа, привреде.
„Данашњи сусрет представља почетак сарадње и отвара перспективу развоја будућих веза између наша два града“, истакла је замјеница градоначелнице Маргетић.
Представници Улциња – града сунца, соли и маслина у посјети су Сарајево у циљу презентације пројеката на Првом сајму некретнина – Босниа Проперти Шоу (Пропертѕ Схоw) 2023. године на тргу испред АРИА центра који је окупио широк спектар реномираних излагача из Турске, Хрватске, Србије, Црне Горе, Бахреина и Босне и Херцеговине.
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo