Доградоначелник Авдић отворио Сајам привреде, економије, рада и трговине – ЕКСПЕРТ у СЕШ
У Средњој економској школи одржава се дводневни Сајам привреде, економије, рада и трговине - ЕКСПЕРТ.
Треће издање ове едукативно-креативне манифестације данас је отворио замјеник градоначелнице Сарајева Самир Авдић.
„Средња економска школа једна је од ријетких образовних установа која наставни програм конципира практично, а један од таквих примјера је управо и овај Сајам који учи ученике о предузетништву, те ствара јаку конекцију између школе и економске заједнице“, истакао је Авдић.
Казао је да су генерације успјешних економиста, привредника, фриленсера (фрееланцера) - своја прва знања стекла управо у овој школи, наставила даље образовање на Економском факултету УНСА и што је најбитније, остале да раде и дјелује у свом граду и у својој земљи с циљем да остваре своје снове и амбиције.
Поред разноврсне понуде излагача, у наредна два дана, на Сајму ће бити реализована панел дискусија и едукативне радионице.
Сајам је организовала СЕШ у сарадњи са Привредном комором КС и Удружењем "Пријатељи Средње економске школе".
Podijeli:
Najnoviji sadržaj
Otvorena biciklistička staza „Giro di Ćiro Sarajevo–Pal...
- 08 Jun, 2026
Uspješna saradnja Evropske unije i lokalnih zajednica
Градоначелник Самир Авдић: Един је живио новинарство до...
- 08 Jun, 2026
Комеморација у Народном позоришту
Сарајево проглашено најбољом свјетском дестинацијом за...
- 08 Jun, 2026
Према избору магазина National Geographic
Градоначелник Авдић у Вијећници угостио учеснике програ...
- 06 Jun, 2026
Град Сарајево подржао пројекат
Програм обиљежавања 130 година Вијећнице крунисан свеча...
- 05 Jun, 2026
У организацији Града Сарајева и ЈП Сарајево
Gradsko vijeće
MKSJ Sarajevo