Амбасадор Палестине са градоначелником Скаком разговарао о организацији изложбе слика палестинских ликовних умјетника у Сарајеву

Амбасадор Палестине са градоначелником Скаком разговарао о организацији изложбе слика палестинских ликовних умјетника у Сарајеву
  • 09 Mar, 2017

Градоначелник Сарајева Абдулах Скака уприличио је пријем за амбасадора Палестине у БиХ Њ.Е. Резека Намура (Резеqа Намоора) и првог савјетника Амбасаде Мохамеда Хамада (Мохаммеда Хаммада).

Саговорници су се осврнули на дугогодишње пријатељство и досадашњу успјешну сарадњу између Босне и Херцеговине и Палестине, те истакли да постоји велико међусобно разумијевање обзиром на сличност између те двије државе.

101539

Амбасадор Намур упознао je градоначелника Сарајева са моментално тешком ситуацијом у Палестини кроз коју пролази палестински народ.

Обје стране изразиле су спремност за унапређење сарадње у различитим областима кроз одређене пројекте, при чему је амбасадор Намур предложио да се у скорој будућности у Сарајеву и неким другим бх. градовима одржи изложба слика свјетски познатих ликовних умјетника из Палестине.

 

Podijeli:

Najnoviji sadržaj