Солак: Обезбијеђени алтернативни смјештаји за изолаторије

Солак: Обезбијеђени алтернативни смјештаји за изолаторије
  • 02 Apr, 2020

САРАЈЕВО, 2. априла (ФЕНА) - Обезбијеђени су алтернативни смјештаји за изолаторије или привремене смјештаје за оне који крше изолацију, а укупно имамо 2.000 смјештајних капацитета у ФБиХ, казао је начелник Федералног штаба цивилне заштите Фахрудин Солак.

Он је на конференцији за медије поручио да се могу направити додатни капацитети ако би тај број био недовољан.

Истакао је да је Федерална управа цивилне заштите наставила са дезинфекцијом градова, те да је данас завршена дезинфекција у Херцеговачко-неретванском кантону, а да је сутра на реду Западнохерцеговачки кантон.

Осим те активности Солак је истакао да је Федерална управа цивилне заштите данас дијелила заштитну опрему најугроженијим категоријама становништва.

Поручио је да су све структуре цивилне заштите на располагању и да прате потребе становништва.

 

Podijeli:

Najnoviji sadržaj